svatební fotograf - fotoateliér - fotografie svateb - svatební fotky


Vítáme vás na našich fotografických stránkách věnovaných převážně svatební,ale i reportážní a ateliérové fotografii. Svatební fotograf a svatební fotografie dnes patří k nejdůležitějším volbám při organizaci svatby. Vždyť svatební fotografie jsou téměř jedinnou památkou která vám bude svatební den připomínat. Svatební fotograf a svatební fotografie.

-
-

Svatební fotografie a video

Vítáme vás ve svatební části našich fotografických stránek a doufáme, že vás naše fotografie zaujmou a pomůžou vám při nelehké volbě svatebního fotografa. A volba je to opravdu velmi důležitá, vždyť svatební fotografie jsou jednou z mála věcí, které vám po svatbě trvale zůstanou a i po letech pak budou připomínat onu neopakovatelnou atmosféru svatebního dne. Budeme velmi rádi, když pro vás budou naše stránky tou správnou volbou...

Focení svateb nás baví a chceme aby bavilo i vás. Snažíme se proto vytvořit neformální uvolněnou atmosféru, aby pro vás bylo fotografování co nejpříjemnější a zábavné, a výsledné fotografie byly tak co nejvíce přirozené a živé, ke kterým se budete vždy rádi vracet. Chceme, aby z našich fotografií byla cítit uvolněnost a svatební nálada a ne umělé ateliérové aranže před fotopozadím, můžete sami posoudit jak moc se nám to daří... Za dobu našeho fotografování jsme si vytvořili svůj určitý styl, při kterém kombinujeme běžné aranžované fotky s náměty tak trochu méně konzervativními a odlehčenými, podle momentálních nápadů, nálady a možností, vždy ale po domluvě s vámi. Uvítáme i jakékoliv vaše nápady, a čím originálnější či bláznivější, tím lepší. Takže pokud máte nějakou představu o výsledných fotkách, budeme jenom rádi. A pokud ne, něco spolu určitě vymyslíme. A hlavně se nebojte, bude to zábava :-)

CPůsobíme v celé EU a ceny jsou individuálně závislé na vašich požadavcích. Bližší informace o cenách a dopravném vám rádi zašleme emailem.

klikni pro VIDEOUKÁZKY
svatebni fotografie

an active member in WPJA
svatebni-katalog | svatby-sluzby | beremese | svatba | svatebnisluzby | svatebnistranky | svatebniservis |

Copyright (c) 2009 Lukáš a Petra Potůčkovi - All rights reserved